GinkaGu.ru

Шакіра в напівпрозорому платті викликала фурор на чемпіонаті світу з футболу

Чемпіонат світу з футболу вчора підійшов до кінця. У 2014 чемпіонами світу стала команда Німеччини, яка зуміла обіграти Аргентину з рахунком 1: 0.

На останніх хвилинах додаткового часу свій гол забив молодий 22-річний футболіст Маріо Гетце. Команда Німеччини отримала свій золотий кубок на легендарному стадіоні Маракана в Ріо-де-Жанейро.

Чемпіонат світу з футболу відвідали такі світові зірки, як - Ештон Катчер, Девід Бекхем, Адріана Ліма, Ерос Рамазотті, а також світові політики, в тому числі Ангела Меркель.

У перерві матчу виступила співачка Шакіра зі своїм хітом La La La. Співачка з`явилася перед публікою в чарівному платті з прозорими вставками яскравого червоного кольору.

Відео: Дженніфер Лопес заспіває гімн ЧС 2014 на церемонії відкриття

Відео: У Пітбуля встав на Дженіфер Лопес на сцені цікаво